Hakkımızda

TK Reklam ve Kutu Harf imalat sektörünün öncülerinden olduğumuz kutu harf ve tabela üretimi konusunda en çok tercih edilen markalardan biri olarak sizlere en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Bu kaliteyi sağlamak için gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanarak kurduğumuz 2300 m²lik kutu harf ve tabela üretim tesisimiz müşterilerimizi memnun etmek için tam kapasite çalışmaktadır. Profesyonel çalışma ekibimiz size ve sektörünüze en uygun tasarımları sunup kutu harf ve tabela imalatı konusunda en ince ayarları titizlikle yaparak her zaman en kaliteli ürünü Türkiye’nin ya da Avrupa’nın neresinde olursanız olun size ulaştıracaktır. 10 yılı aşkın tecrübemiz dünyanın her yerinden aldığımız referanslarla kutu harf ve tabela imalatı konusunda en çok tercih edilen marka olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Devamlılık sağladığımız sektörde; müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma saygılı; hukuki, ekonomik ve ahlaki ilkelere sadık; emniyet, sağlık, çevre ve doğaya duyarlı olan hem bizler hem de TK Reklam ve Kutu Harf İmalat Şirketimizin müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini en üst düzeyde tutmak ve karşılamak.

Vizyonumuz

Kutu harf ve tabela imalatı sektöründe Türkiye’nin bir numaralı üretim firması olmak, hizmet ve ürün kalitesiyle müşterilerimizin birinci tercihi olarak devamlılığımızı sağlamak, bu vizyonumuzun devamlılığını sağlarken çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde devam ettirmek.